Aerolinky obnovují spojení do Popradu

ČSA znovu létá na popradské letiště

19.4.2011 11:41  |  Bleskovka  |  Libor Bolda
Print Comments

Turisté mohou z Prahy znovu do Tater letět. ČSA obnovuje lety na popradské letiště.

České aerolinie (ČSA) otevřou od 1. května opět pravidelnou linku mezi Prahou a Popradem. Lítat budou třikrát týdně, vždy večer, v letní sezóně přibyde ještě jedno spojení navíc. Lety společnosti ČSA budou zajišťovat letadla typu ATR 42 s kapacitou 46 sedadel.

ATR 42Letenky jsou již v prodeji

Prodej letenek začal již ve středu 6. dubna, informovala o tom mluvčí Českých aerolinií Hana Hejsková. Během hlavní letní sezóny se aerolinky chystají přidal čtvrtou linku, která bude létat těsně po poledni.

Z Prahy se bude létat každé úterý, čtvrtek a v neděli ve 22.00, pravidelný přílet do Popradu je plánován na 23:25. Odlety z Popradu jsou naplánované na pondělí, středu a pátek vždy v 5.00 ráno. Spoj přiletí do Prahy v 6:25. Přílety a odlety jsou naplánované tak, aby mohli cestující na pražském letišti Ruzyně přestoupit na další linky do Amsterdamu, Berlína, Boloni, Bruselu, Budapešti, Curychu, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburku, Hannoveru, Kodaně, Kyjeva, Milána, Moskvy, Paříže, Stockholmu, Stuttgartu, Štrasburku a Varšavy.

V létě ještě jedno letadlo navíc

V hlavní turistické sezóně, od 2. června do 3. září, přidá letecká společnost ještě jeden spoj. Ten bude létat v sobotu s odletem z Prahy ve 12:15 a příletem do Popradu ve 13:40. Odlet z Popradu je naplánovaný na sobotu ve 14:25 s s příletem do Prahy v 15:50. Kromě letů do Popradu můžete s ČSA ještě zamířit do Bratislavy, Košic nebo do Žiliny.

Další lety v nabídce

Popradské letiště nabízí ještě přímé lety do Bulharska, Turecka a Egypta přes cestovní kanceláře. Letiště je využíváno charterovými leteckými společnostmi. Větší možností rozvoje může být návrat největšího ruského touroperátora od příští sezóny a vybudování nové haly, která by lépe splňovala kritéria schengenského prostoru.

Zdroj:

Tisková zpráva ČSA, Webnoviny.sk

Print Comments
Hodnocení:
1 2 3 4 5

Sdílej tento článekKomentáře ke článku

Přidat nový komentář
Pro odeslání dotazu opište prosím kód z obrázku. Pokud je kód nečitelný, kliknutím na kód vygenerujete nový.

Email
Žádné příspěvky. Buďte první!

Roman Jelenský - horský vůdce UIAGM

Roman Jelenský - nabízí výstupy nejen na Gerlach...

Inzerujte u nás

Partner webu

Newsletter

Chcete dostávat pravidelně čerstvé informace z dění našeho serveru? Přihlašte se k odběru:

Lavinová předpověď

 

  • Liptov
  • Slovakia.travel
  • Union Pojišťovna
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách

↑ nahoru