Horské chaty a jejich služby

« Zpět na seznam témat.

Pokud máte zážitky z dobrého nebo (bohužel) ze špatného ubytování z horských chat a chcete o tom napsat, pak vyzkoušejte naše diskuzní fórum. Možná někomu pomůžete, jiného varujete...

Můžete také upřesnit stav v jakém se nacházejí a upozornit na případné uzavření.

Můžete napsat i tip na přespání tam, kde žádný správce není. Salaší, kolib a seníků, které lze v nouzi použít je v horách plno.


Přidat nový komentář
Pro odeslání dotazu opište prosím kód z obrázku. Pokud je kód nečitelný, kliknutím na kód vygenerujete nový.

Email
Jarka dne 22. listopadu 2014 17:05

Reagovat

Re: huraaaa
Odpověď na komentář: huraaaa http://www.svts.sk/index.php?a=717


Jsem velmi ráda, jak vše dopadlo, jenom aby to vydrželo


sonča dne 17. října 2014 19:54

Reagovat

Rainerová chata
Ahoj všichni,ráda bych podpoříla chataře na Rajnerové chatě. Končí mu smlouva a zřejmě o -rajnerku- příjde. Můžete prosím pozjištovat jak a kde je možné Petru Petrasovi vyjádřit podporu.Dík. http://www.novinky.cz/cestovani/350031-tatransky-chatar-bojuje-s-urady-kvuli-najmu-turiste-jsou-na-jeho-strane.html


Mirek dne 21. září 2014 17:09

Reagovat

Nový chatař na terynce
Pro mě osobně je to skvělá zpráva. Doufám, že nový chatař nebude vidět v turistech jen chodící peněženky a že se bude chovat slušně i k těm, kteří mu zrovna nedělají tržbu v hospodě nebo za ubytování. A snad se podaří zrealizovat to o čem nový chatař mluvil. Myslím, že zavést na záchodech funkčí splachování, zajistit, aby s kohoutku z kterého se naplňuje kýbl na splachování WC jen doslova nečůrala voda by neměl být nepřekonatelný problém. Pak by zmizel i ten strašný smrad... A co se týče sprchy, kdyby tam nějaká časem byla a stála by třeba 2 eura za osprchování, tak myslím, že i tak by se na sprchu stála pořád fronta... Terynka je moje nejoblíbenější chata v Tatrách, ale ten dosavadní chatař mi tam vůbec nesedí.


Luboš dne 31. července 2013 19:00

Reagovat

stravování na chatách
Ahoj. Dělím se o zkušenosti se stravováním na chatách. Většinou si dáváme polévky + pití. Naprostá spokojenost opakovaně na chatě U zeleného plesa a chatě Plesnivec, naopak opakovaně nespokojenost na Zbojnické chatě - řidká břečka bez chuti. Ceny neřeším, ty jsou v pohodě.


Jarka dne 12. května 2013 21:08

Reagovat

Horská klubovna
Právě se vracím z Tater s pěkným zážitkem - v historické budově Švajčiarsky dom vznikla příjemná kavárna Horská klubovňa (www.horskaklubovna.sk). Kromě vkusně zařízeného interiéru tady najdete police s knihami a publikacemi s horskou tematikou, svázané ročníky časopisu Krásy Slovenska aj. V celkovém obrazu Tater posledních let - mrtvý les, otřesné megastavby, projekty různých funparků, nepořádek atd.- jeden z mála pozitivních momentů.


PK dne 14. září 2012 9:38

Reagovat

Tatranské chaty chce získať tajuplný podnikateľ
http://poprad.korzar.sme.sk/c/6531857/poslanci-tatier-o-vlastnictve-vysokohorskych-chat-nerokovali.html


Aleš Juchelka - správce webu dne 30. srpna 2012 22:22

Reagovat

Re: Kontakt na horskou chatu Ornak
Odpověď na komentář: Kontakt na horskou chatu Ornak Ahoj,

sháním se po emailovém kontaktu na horskou chatu Ornak v polských Tatrách, na webu uvedený email nefunguje. Potřebuji zamluvit ubytování a nechci to riskovat před předchozí rezervace:)

Díky

Pavel


Chata Ornak má novou webovou stránku i email - tyto údaje už jsme aktualizovali na http://www.tatry.cz/cs/schronisko-na-hali-ornak.


Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 27)
Stránka: 1 2 3 »

Inzerujte u nás

Roman Jelenský - horský vůdce UIAGM

Roman Jelenský - nabízí výstupy nejen na Gerlach...

Newsletter

Chcete dostávat pravidelně čerstvé informace z dění našeho serveru? Přihlašte se k odběru:

Připojte se k nám na Facebooku

Lavinová předpověď

  • Liptov
  • Slovakia.travel
  • RegioJet
  • Union Pojišťovna
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách

↑ nahoru