Populární trasy

« Zpět na seznam témat.

Taky máte svoje oblíbené trasy, které můžete doporučit ostatním? Co se vám na nich líbí?

Jaké máte zkušenosti, zážitky, informace? Podělte se o to s ostatními.


Přidat nový komentář
Pro odeslání dotazu opište prosím kód z obrázku. Pokud je kód nečitelný, kliknutím na kód vygenerujete nový.

Email
PK dne 6. září 2016 12:10

Reagovat

Ako a prečo sa namontovali kovové schody na Rysy
http://www.outdoorfilmy.sk/videa/ako-sa-montovali-kovove-schody-na-rysy/


milovník hor dne 29. října 2015 19:26

Reagovat

Re: Klettersteig v Tatrach?
Odpověď na komentář: Klettersteig v Tatrach? Zdarec všem Horalům!Při výstupu na Priečne s.jsem si opět potvrdil že právě týhle skále by slušelo ferratové zajištění..Když vidíte jak se hore těžkopadně vlečou někteří tzv.lezci tak už tam ty lana dávno měly být ukotvena..Co je v Alpách standartem, v Tatr.si mužem nechat jen zdát! Hlavně aby nepřišly o profit Vúdcovia že?

Proboha proč? Jak píše níže PK, já jsem to šel úplně v pohodě po dvou, ani ty řetězy jsem nepotřeboval. Lidi, kteří přeceňují své schopnosti, tam nemají co dělat. Navíc na Priečné můžeš bez vůdců, tato Tvoje poznámka je též mimo mísu.


Vlastimil Čejka dne 6. října 2015 20:43

Reagovat

Klettersteig v Tatrach?
Zdarec všem Horalům!Při výstupu na Priečne s.jsem si opět potvrdil že právě týhle skále by slušelo ferratové zajištění..Když vidíte jak se hore těžkopadně vlečou někteří tzv.lezci tak už tam ty lana dávno měly být ukotvena..Co je v Alpách standartem, v Tatr.si mužem nechat jen zdát! Hlavně aby nepřišly o profit Vúdcovia že?


Mirek dne 4. září 2015 15:19

Reagovat

Re: Jednosměrné trasy
Odpověď na komentář: Jednosměrné trasy Dobrý den, které značené turistické trasy jsou nyní označeny jako jednosměrné, jaký je směr jejich průchodu a které trasy mají doporučený směr průchodu? Děkuji za odpověď.

Ať mě někdo opraví, pokud se mýlím, ale nevybavuju si, že by ve Vysokých Tatrách byl nařízený jednosměrný chodník. Donedávna se mohlo na Priečné sedlo jen ze strany od Teryho chaty, teď už se dá i od Zbojnické. Co se týče doporučeného směru výstupu, taky jsem se nesetkal, že by byl doporučený směr výstupu, prostě pokud se dá oboumi směry, tak je to na každém jaký si vybere.


Lumír dne 2. září 2015 12:35

Reagovat

Jednosměrné trasy
Dobrý den, které značené turistické trasy jsou nyní označeny jako jednosměrné, jaký je směr jejich průchodu a které trasy mají doporučený směr průchodu? Děkuji za odpověď.


Honza dne 19. srpna 2015 17:54

Reagovat

Belianské tatry
Zdravím. Mohl by mi prosím někdo sdělit zda je Monkova dolina stále jednosměrná, nebo jestli se dá jít oběma směry aniž by to někomu vadilo??? Priečné sedlo taky bylo jednosměrné a není tak dlouho co povolili obousměrný provoz. A ještě kdyžtak proč je Monkova dolina jednosměrná, nikde jsem to nenašel??? Děkuji za info.

Správce webu Libor Bolda odpověděl:
Kaňon Monkovy doliny je už od r. 2009 možné procházet v obou směrech. Jednosměrná trasa tu byla zvolena z důvodu ochrany přírody (sešlapy, návštěvnost uzavřené Ždiarské Vidly, vymření sviští kolonie a nová introdukce sviště). Pěknou túru!


Jakub dne 19. srpna 2015 17:33

Reagovat

Re: Slavkovský štít
Odpověď na komentář: Slavkovský štít Ahoj, žádné takové místo tam není, takže určitě tam můžeš jít i s někým, kdo má strach z výšek.

Na nekterem videu z vystupu jsem videl, ze po prave strane je takovy chodnicek cca metr a pod nim je docela velka propast. Taky jsem cetl, ze se tam da snadno sejit z oznacene trasy a dostat se prave do takovych mist. Ja osobne tam jeste nikdy nebyl, sle kamos by si chtel vylezt aspon jeden vrchol, sle strasne se boji vysek nebo lepe receno useku se strmym propadem. Tak jsem dle ruznych clanku vybral tuto trasu, protoze se mi jevi a je casto oznacovana za nejsnaze dosazitelnou cestu na vrchol. Tak prosim o radu jestli to da i clovek co trpi zavratema nebo tam radsi nechodit, nerad bych to obracel tesne pred koncem

Správce webu Libor Bolda odpověděl:
Ano, to místo je zřejmě vyhlídka Maxmiliánka, ale tam je kované zábradlí a pád nehrozí. Nakonec jde jít prostě co to úplně nejdál jde od kraje. Túra je pak už bez obtíží. Možná doporučím na ten 1. pokus zkusit i Predné Solisko. Není to vysoko, ale také tu nehrozí žádné velké "hloubky". Hezkou túru!


Mirek dne 19. srpna 2015 6:24

Reagovat

Slavkovský štít
Ahoj, žádné takové místo tam není, takže určitě tam můžeš jít i s někým, kdo má strach z výšek.


Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 38)
Stránka: 1 2 3 4 »

Roman Jelenský - horský vůdce UIAGM

Roman Jelenský - nabízí výstupy nejen na Gerlach...

Inzerujte u nás

Partner webu

Newsletter

Chcete dostávat pravidelně čerstvé informace z dění našeho serveru? Přihlašte se k odběru:

Lavinová předpověď

 

  • Liptov
  • Slovakia.travel
  • Union Pojišťovna
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách

↑ nahoru