Přes Tatry na střechu Evropy?

Výstup až na nejvyšší horu Alp Mont Blanc.

V březnu se rozběhla se zajímavá soutěž, kde máte možnost vyhrát víkendový pobyt v Tatrách na Zámkovského chatě spojený s výstupem v doprovodu horských vůdců na neznačené tatranské vrcholy. Hlavní výhrou v soutěži je ovšem výstup až na nejvyšší horu Evropy Mt. Blanc.

Jak na to?

První podmínkou pro zapojení do soutěže je jednorázový nákup v internetovém obchodě Bart´sport, který je dlouholetým partnerem serveru Tatry.CZ, a to nad 1500,- Kč. Druhou je zaslání SMS s  ID kódem a se správnou odpovědí na otázku z  registračního kupónu, který obdržíte při nákupu, na číslo 724 211 121.  Svůj nákup můžete uskutečnit samozřejmě i v kamenných prodejnách Bart´sportu v Praze 2 (Sokolská 19) nebo v Brně (Bašty 8). Soutěž trvá až do 20.5.2007. Ale pozor! Vyhrávají registrační SMS s pořadovým číslem 100, 200, 300, 400, 500 a 600.

Tatranské semifinále

Ve Vysokých Tatrách se o víkendu 2. - 3.6.2007 uskuteční semifinále, pozvání na Zámkovského chatu dostane všech 6 vylosovaných účastníků. Z těchto výherců budou po uskutečněných výstupech a konzultaci s horskými vůdci vybráni dva, kteří získají nárok zúčastnit se výstupu na Mt. Blanc za asistence horského vůdce UIAGM Jana Bednaříka v termínu 12. - 17.7.2007.

Jako slavní horolezci

Vysoké Tatry jsou od počátku horolezectví "domácím" terénem českých horolezců. Každý z nich, než se vydal dobývat svět, musel vyzkoušet svoje síly v náročných cestách, které Tatry lezcům nabízejí. Zkuste jít v jejich šlépějích. Třeba ve slavné Jordánce v cestě na Lomnický štít (2632 m). Není náhoda, že cesta vůdce Janka Bednaříka s vámi na střechu Evropy povede přes Tatry.

Vyhledejte si ubytování


Novinky na váš e-mail

  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru