Tatralandii pohltila společnost TMR

TMR dál posiluje svoje postavení na poli cestovního ruchu na Slovensku

23.3.2011 15:07  |  Bleskovka  |  Libor Bolda
Print Comments

Společnost Tatry mountain resorts se stala vlastníkem Aquaparku Tatralandia.

TatralandiaDalší krok, další korálek

Získání komplexu Tatralandie pod svá křídla v obchodu za 30 mil. euro je pro TMR významným krokem pro naplnění jasné strategie. TMR buduje celoročně využívanou turistickou tatranskou destinaci. Teď může připojit k největšímu lyžařskému středisku na Slovensku v Jasné, k lyžařskému centru v Tatranské Lomnici a k velkým hotelům v této oblasti i tzv. Tatralandia Holiday Resort nedaleko Liptovského Mikuláše. Tato značka v sobě nese známý Aquapark Tatralandia, ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia a zábavné městečko Western City.

Začlenění Tatralandie do TMR sebou nese i posílení struktury společnosti Tatry mountain resort o zástupce původních majitelů aquaparku. Ti budou působit jako akcionáři a členové dozorčích rad (František Hodorovský).

Tatralandia jako produkt

Tatralandia má podle TMR nejlepší podnikatelskou strategii a polohu ze všech akvaparků. Doplní tak vhodně nabídku horských středisek, které jsou přirozeně orientovány na zimní cestovní ruch.

„Veríme, že tým, že najsilnejší sa spája s najsilnejším, vytvoríme synergický efekt a najmä ešte atraktívnejšiu ponuku, ktorú ocení v prvom rade turista, dovolenkár, či už domáci, alebo zo zahraničia,“ uvedl k transakci Bohuš Hlavatý, předseda představenstva TMR.

TMR počítají s tím, že se jim podaří zefektivnit svoje obchodní snahy, očekávají posilnění letních tržeb až o 75 %. Už několik let je Tatralandia jednou z nejnavštěvovanějších letních atrakcí na Slovensku. A to byl i hlavní impuls pro TMR, která zejména ve spolupráci s Jasnou připraví určitě nějaký typ společného produktu pro návštěvníky Liptova.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Print Comments
Hodnocení:
1 2 3 4 5

Tagy: Aquapark,


Související články

Kompletní články
Stránka: 1 2 3 4 »

Sdílej tento článekKomentáře ke článku

Přidat nový komentář
Pro odeslání dotazu opište prosím kód z obrázku. Pokud je kód nečitelný, kliknutím na kód vygenerujete nový.

Email
Žádné příspěvky. Buďte první!

Roman Jelenský - horský vůdce UIAGM

Roman Jelenský - nabízí výstupy nejen na Gerlach...

Inzerujte u nás

Partner webu

Newsletter

Chcete dostávat pravidelně čerstvé informace z dění našeho serveru? Přihlašte se k odběru:

Lavinová předpověď

 

  • Liptov
  • Slovakia.travel
  • Union Pojišťovna
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách

↑ nahoru