Využijte slevy po celém Liptově

Karta slev i pro region Liptov.

Chystáte se navštívit v létě region Liptov? Pojedete na dovolenou na Slovensko a chcete ušetřit na svých výletech? Speciální liptovská regionální karta vám s tím určitě pomůže. Chcete vědět jestli se vám vyplatí?

Liptov Region Card - Léto 2009

Na Liptově mají nejen výborný sýr, ale i výborný nápad, jak ušetřit. Se speciální kartou s trochu krkolomným názvem Liptov Region Card - Léto 2009 můžete využít slevy (10-50%) na vstupy do více než 30 největších letních atrakcí a  výletních míst tohoto zajímavého regionu. Do nabídky patří i sleva v  restauracích nebo na ubytování. Karta je navenek nejnápadnějším přínosem Klastra Liptov, sdružení cestovního ruchu podporujícího regionální turistiku.

Vybírat můžete s průvodcem

Ke kartě je přibalen další zajímavý produkt. Tištěný průvodce. Praktická příručka vám v podrobnostech popisuje jednotlivá místa, která stojí za to navštívit. Objevíte tak i nejzapadlejší turistická lákadla. Např. obec Vlkolínec zapsanou na seznam památek UNESCO, Múzeum liptovskej dediny či Archeoskanzen Havránok nedaleko hráze Liptovské Mary.

%%full%%

Kde opravdu ušetříte

Nejzajímavější slevy nabízejí všechna liptovská muzea. V  některých expozicích vás vyjde vstupné jen na polovinu. Hodně eur ušetříte v největších liptovských lákadlech. Např. termální aquapark v Bešeňové i Tatralandia lákají na 20% slevu. Stejnou výši slevy nabízí i lanovka na Malinô Brdo nebo lanová centra Tarzania u  Tatralandie a v Jasné.

A kolik stojí karta samotná?

Za regionální kartu (vč. tištěného průvodce) zaplatíte 6,90 €. Kartička platí až do 31. října, kdy ji vystřídá její zimní varianta. Karta je nepřenosná a přehled míst, kde je k dostání je na webu věnovaném kartě. Podobně jako nabídka z Vysokých Tater Tatranská letná karta dává turistům další možnost, jak na Slovensku ušetřit.

Napište nám do diskuzního fóra, zda jsou tyto karty pro vás zajímavé. Zajímá nás váš názor!

Film Petra Pavlíčka: Liptov - perla Slovenska

Bernartwood

Vyhledejte si ubytování


Novinky na váš e-mail

  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru