Historicky první Adult Friendly hotel v Jasné

Hledáte oázu klidu? Dovolenou bez dětí?

Tohle v Jasné ještě nebylo. Poprvé se na Liptově budete moci ubytovat v oáze klidu pro dospělé.


Koncept Adult Friendly v Jasné

Po šestnácti letech hotel Tri Studničky v srdci Demänovské doliny dospěl do fáze, kdy dokáže nabídnout dospělým návštěvníkům ničím nerušený relax. Od 1. června 2019 bude prvním Adult Friendly hotelem v Nízkých Tatrách, a druhým Adult Friendly hotelem na Slovensku.

Relax bez dětí

I když v zahraničí je to velký boom, na Slovensku je takových hotelů zatím jako šafránu. Již delší dobu je velkým trendem cestovat s dětmi a trávit s nimi čas mimo domov. Podle průzkumů je počet rodin, které tak činí mnohem větší než například před 15 lety. V hotelu Tri Studničky se proto rozhodli dopřát právě dospělé klientele odpočinek, po kterém touží. "K prechodu na koncept Adult Friendly nás inšpirovali práve pribúdajúce podnety zo strany hostí vyhľadávajúcich skutočný relax a pohodu. Rozhodli sme sa im vyjsť v ústrety a ponúknuť im komfortnejšie vyžitie v hoteli," řekla Iveta Chovanová, ředitelka hotelu Tri Studničky.

Tri Studničky jsou ideální hotel pro dospělé

Jak dále ředitelka dodala, kapacita hotelu a také dispoziční řešení prostorů aktuálně nedovoluje v dostatečné míře poskytovat služby tak, aby v hotelu dokázali uspokojit potřeby hostů všech věkových kategorií. "Chýbajú priestory pre detského klienta ako detský kútik, ihrisko, animácie a podobne. Prechodom na hotel zameraný na dospelú klientelu budeme vedieť garantovať pokojnejšie prostredie v interiéroch a exteriéroch hotela, na ktoré je štýlová oáza ticha a zelene v lone nádhernej prírody Demänovskej doliny ako stvorená," říká Chovanová.

Není to diskriminace

U našich sousedů z Polska se koncept Adult Friendly setkal s negativní odezvou, v níž se lidé odvolávali na diskriminaci. Být Adult Friendly ale neznamená, že dítě práh hotelu překročit nemůže. Do hotelu mají přístup děti stejně jako dospělí, ale také za stejných podmínek. Pro děti tedy neexistují slevy, dětské porce ani vybavení. "Ak niekto cestuje s deťmi, vieme mu ponúknuť alternatívu v neďalekých hoteloch, ktoré sa svojim konceptom, smerovaním a benefitmi zameriavajú práve na rodiny s deťmi," uzavřela Katarína Lukáčová, ředitelka prodeje a marketingu hotelů TMR, a.s.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Vyhledejte si ubytování


Související ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru