Hledá se Jerry

Po nezvěstném českém turistovi pátrají v Západních Tatrách.

Zatím neúspěšně pátrali záchranáři a psovodi HZS po nezvěstném Čechovi, který se má nacházet na území Západních Tater. Ve spolupráci se slovenskou policií a letkou Ministerstva vnitra prohledali vytipované území, ale nikoho se nepodařilo najít. Proto stále platí výzva o pomoc.

Jaroslav ŽilinskýHorská služba hledala Jerryho

Horským záchranářům byla adresována výzva o pomoc s pátráním po kamarádovi, horolezci, vodákovi Jaroslavu Žilinském (Jerry), tatínkovi půlroční Barunky. Je mu 36 let. My se také přidáváme. Už je to týden, co se naposledy ozval, rozloučil se v sms, vypnul telefon a odjel do hor.

Směr Liptovský Mikuláš

Jerry odjel 28.10.2013 nočním vlakem z Pardubic s jízdenkou do Liptovského Mikuláše a poslední aktivita jeho mobilního telefonu byla zaznamenána na Slovensku o den později. Dále už jsou vše pouze dohady. 31.10. a 1.11. probíhalo neúspěšné pátrání horské služby na vytipovaných lokalitách v Západních Tatrách.

Dívejte se kolem sebe

Rodina prosí každého, kdo se v oné době vypravil do Západních, Nízkých či Vysokých Tater, na Fatru, či jiného slovenského pohoří, prosím, dívejte se kolem sebe. Jerry odjel oblečen téměř stejně, jako na přiložené fotce. Zkuste se podívat, zda ve vrcholových či návštěvních knihách na chatách a útulnách nenajdete nějaký vzkaz, který by tam Jerry zanechal. Bohužel možností, kam se mohl vypravit, je nespočet, není v silách našich ani horské služby prohledat vše.

Na koho se obrátit

Pokud by jste si všimli čehokoli, co by mohlo s pátráním pomoci, prosím poskytněte informace slovenské horské záchranné službě, policii u nás nebo na Slovensku, či na email: hledasejerry@gmail.com

telefon: Jitka Žilinská: +420603940420

Děkujeme.

Vyhledejte si ubytování

HZS

  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru