Jak zvládnout i ty největší kopce? V sedle elektrokola hravě!

Elektrokolo pomůže na rovince i v kopcích

Toužíte po kouzelném výhledu do krajiny, ale náročné stoupání v strmém terénu vás vždycky odradí? Neodpírejte si romantiku, relaxaci ani poctivý sportovní výkon.

V malebné přírodě se nyní můžete prohánět v sedle elektrokola a pokořit nejen náročný terén, ale i každý kopeček a pořádný kopec! A elektrokolo Crussis je rozhodně přeborníkem, se kterým vás cyklistika chytne u srdce.

Crussis elektrokolo

Elektrokolo zvládne rovinku i to nejvyšší převýšení

Možná namítnete, že i obyčejné jízdní kolo vyjede nejeden kopec. A ano, máte pravdu. Ale upřímně – pořádně se u toho zapotíte, občas to i s velkou pravděpodobností i vzdáte, v lepším případě kolo nevesele vytlačíte až na vrchol. Cesta vám bude trvat nekonečně dlouho, zábavy si asi moc neužijete a energii na cestu zpátky budete lovit jen s největším sebezapřením. Vzpamatovávat se z takového výletu budete hezkých pár dní a příští podobnou cyklo túru si pořádně rozmyslíte.

V sedle elektrokola, a klidně právě českého elektrokola Crussis, vás však žádné podobné excesy a zklamání nečekají. Elektrokolo je mrštné, hbité a plné energie jak na rovince, tak i v tom nejvyšším kopci – a to nejen při sjezdu dolů, ale hlavně při stoupání.

Ale nenechte se mýlit – šlapat budete muset stejně jako na běžném kole! Elektrokolo vás však za vaši snahu, námahu a vynaloženou energii odmění pořádnou porcí dopomoci, kterou vám pošle do pedálů. Zvládnout kopec i pořádně dlouhý výlet tak pro vás bude hračka. Díky výkonnému motoru a vysokokapacitní baterii vám už vaše vlastní energie nikdy nedojde. Potřebnou dávku dopomoci si pohodlně zvolíte na přehledném displeji a řídící jednotka pružně a aktivně zareaguje vždy v pravý čas. Díky pokrokové technologii jsou elektrokola vyráběna s mnohem vyšší dojezdovou vzdáleností, a vy se tak na svých cyklistických výpravách můžete směle pouštět mnohem dál a výš než dříve.

Elektrokolo pozvedne vaše cyklistické touhy a sny

A ruku v ruce s tím i vaši kondici a fyzickou zdatnost. Velkou předností elektrokola oproti klasickému jízdnímu kolu je totiž fakt, že vás s ním neopustí chuť do jízdy, ani do tréninku, právě díky schopnosti elektrokola pomoci vám se šlapáním – tedy s energií, kterou pro opření se do pedálů potřebujete. Vyrazit tak vstříc novým zážitkům můžete s mnohem většími ambicemi – dál i výš. Díky moderním bateriím si budete moci užívat jízdu s dopomocí mnohem déle – návrat domů tak nebude noční můrou s fyzičkou na pokraji sil, a žádný kopec už nezůstane nepokořen.

O svou kondici tak můžete nejen pečovat, ale také ji zábavnou a nenáročnou formou budovat od prvních krůčků. Právě elektrokolo totiž disponuje schopností, díky které si postupně s tím, jak poroste vaše kondice, můžete zvyšovat zátěž, a tedy snižovat intenzitu dopomoci. A pokud si budete chtít dát pořádně do těla se vším všudy – jednoduše vypnete dopomoc úplně a užijete si šlapání jen svou vlastní silou a houževnatostí.

S elektrokolem vzhůru ke hvězdám

A to doslova – vždyť kde blíže byste hvězdné obloze mohli být, než na tom nejvyšším kopci v nejbližším či vzdáleném okolí. Síla a kouzlo jízdy na elektrokole tkví především v tom, že se můžete směle a s radostí pustit do dříve pro vás nedostupných míst – těch nejvzdálenějších i těch nejvyšších. Panenská příroda, jízda náročným, těžkým nebo romanticky pohodovým terénem – to jsou výzvy, na které zná kvalitní moderní elektrokolo odpověď. Ať už jste amatér či cyklista tělem i duší – elektrokolo je připraveno zvládnout všechny vaše výzvy a dovézt vás opět bezpečně a pohodlně v pořádku zpět domů. To vám bohužel normální kolo nezaručí. pokud se dostaví v kopci únava, žádný motorek vás domů sám nedoveze. Ať už se rozhodnete jakkoliv, rozhodně si otevřete bránu k novým zážitkům, kterých zvlášť v dnešní době, není nikdy dost.


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru