Jasná obhájila lyžařské ocenění

Cenu si odnáší i Grand Hotel Praha

V rakouském městě Kitzbühel již posedmé rozdávali lyžařská ocenění. World Ski Awards 2019 přinesly radost na Slovensko a i do České republiky.


Cena pro Jasnou

Nejlepším slovenským lyžařským střediskem z deseti nominovaných se stala Jasná, ktera tak získala titul Slovakia Best Ski Resort 2019 a dostala se tak do společnosti nejlepších světových ski resortů. "Tešíme sa , že sa nám podarilo už po piaty krát získať prestížne ocenenie v rámci podujatia World Ski Awards pre najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Vnímame to ako silný záväzok ďalej pracovať na rozvoji strediska, sledovať novinky a udávať trendy," informoval ředitel střediska Jasná Matej Hulej.

Bodoval i Grand Hotel Praha

Oceněný byl i nejlepší lyžařský hotel. Z pěti nominovaných získal ocenění Slovakia Best Ski Hotel 2019 Grand Hotel Praha Tatranská Lomnica. "Získané ocenenie si nesmierne vážime. Nie je to len ocenenie, ale aj potvrdenie nekompromisného úsilia celého tímu. Titul Best Ski Hotel si odnášame už po 4-krát za sebou a utvrdzuje nás v tom, že aj keď nie sme primárne ski in ski out hotel, dokážeme našimi službami vytvoriť hosťom ideálnu lyžiarsku dovolenku. Hostia sa na blízky svah dostanú pohodlne hotelovým skibusom, skipas im nabije recepcia a k dispozíciu majú lyžiareň a ďalšie doplnkové služby. Vždy je pre nás odmenou, ak hostia odchádzajú s pocitom, že prežili kvalitnú zimnú dovolenku. Toto ocenenie nás v tom utvrdzuje a bude pre nás výzvou ho aj naďalej obhajovať," uvedl ředitel Grandhotelu Praha Jaroslav Jedlička.

Špindlerův Mlýn uspěl za Česko

Uspěl i i český Skiareál Špindlerův Mlýn, který už popáté získal prestižní cenu Best Czech Skiresort. "Obhájit vítězství popáté za sebou už něco znamená. Úspěch vnímám jako ocenění naší celoroční práce a snahy neustále zkvalitňovat služby v našem středisku. Lidé vidí a cítí, že se skiareál posouvá každým rokem k lepšímu. V tomto roce jsme investovali do modernizací a zavedli flexibilní ceny skipasů. Lyžaři si je budu moci koupit podobně jako letenky z pohodlí svého domova a bude platit, že čím dříve si je koupím, tím budou levnější," prozradil ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

Světovým střediskem Val Thorens

Nejlepším lyžařským střediskem pro rok 2019 se stal a titul World Best Ski Resort získal francouzský resort Val Thorens.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Zajímavosti

  • World Ski Awards™ je prestižní soutěž a zároveň celosvětová iniciativa vyzdvihující a oceňující výjimečné projekty v lyžařském cestovním ruchu. Samotnému vyhlášení výsledků předchází několikaměsíční hlasování veřejnosti a odborníků z lyžařského byznysu, kteří oceňují kvalitu zimních středisek na celém světě, úroveň jejich infrastruktury a také rozsah a nabídku jejich služeb.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru