Lucie Bílá v Tatrách pokřtila apartmán

Grandhotel ve Starém Smokovci ocenil českou zpěvačku

Jediným tónem dokáže dojmout celé obecenstvo. Lucie Bílá dokáže rychlostí blesku zaujmout srdce lidí přesně tak, jak si to její srdce zaujal apartmán č. 205 v Grandhotelu Starý Smokovec.


V apartmánu č. 205

Apartmán zpěvačka začátkem týdne slavnostně pokřtila tatranskou vodou. Odpoledne 19. srpna 2019 se navždy zapsalo do historie zdí jednoho z nejstarších hotelů ve Vysokých Tatrách - Grandhotelu Starý Smokovec. Apartmán č. 205 slavnostně dostal jméno po mnohonásobné držitelce prestižních cen, zpěvačce a herečce Lucii Bílé.

Překvapení pro Lucii Bílou i pro hosty

Jak sama přiznala, když kráčela do hotelu, vůbec nevěděla, co ji čeká. "Cítila jsem se jako dítě, které si rozbaluje dárek pod vánočním stromkem. Je to takový pěkný pocit, když si představím, že sem budou lidé jezdit. A budou tu šťastní a spokojení. Velmi si toho vážím, je to pěkná myšlenka," řekla. Jak Lucie Bílá řekla, jako zpěvačka už zažila množství neobvyklých věcí. Tento moment byl pro ni ale výjimečný. "Podepisovala jsem se už dokonce i na traktor, ale svůj apartmán jsem ještě neměla. Už mám, takže už vím, kam budu stále jezdit," zasmála se. V apartmánu č. 205, který nově nese zpěvaččino jméno, návštěvníky ohromí nejen Lucčiny fotografie, ale i dárek, který přinesla přímo s sebou - její platinová deska.

Zasaď strom

Apartmánem byla sama nadšená. "Pro mě je vždy nejdůležitější ložnice, protože v ní člověk spí a relaxuje a ta je zde opravdu krásná. Taková pohádková. Tady si připadám jako princezna," zhodnotila. Po křtu apartmánu česká diva přímo před Grandhotelem zasadila strom. "Já jsem v živote všechno udělala jako správný muž. Mám syna, postavila jsem dům a zasadila strom. Já si velmi vážím stromů, i těch, které jsem si zasadila kolem svého domu," řekla. Jak prozradila, nejen se stromy, ale i skvetmi se doma i ráda vypráví. "Na takové věci já věřím, když mi umřela maminka, tak mi v pokoji zvadly všechny květiny. Květiny jsou velmi vnímavé," vysvětlila. Aby strom dobře rostl, do hlíny vložila i pravou slivovici.

Bude to Lucie?

Na závěr Lucie Bílá všem budoucím hostům, kteří apartmán s jejím jménem navštíví, poslala vzkaz. "Přeji jim, aby měli krásné počasí, když sem přijdou, protože zřejmě přijdou na prázdniny. Ať mají hezké a šťastné sny, a když se jim podaří nějaké to holčička, klidně jí mohou dát jméno Lucie, " zasmála se.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Zajímavosti

  • Ducha osobností, které hotel navštívily se rozhodli v Grandhotelu zachovat. Před rokem tak první tři apartmány byly věnovány králi komiků Vlastovi Burianovi, několikanásobnému olympijskému vítězi Emilu Zátopkovi a jeho manželce Daně, také olympijské vítězce. Další apartmán je věnován charismatické slovenské herečce Emílii Vášáryové. K těmto pak přibyl i apartmán Lucie Bílé.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru