Lyžování s zážitky v Jasné i ve Vysokých Tatrách

Velikonoce na sněhu zažijete na slovenských horách

Vidíte duben v kalendáři, ale na Slovensku stále nabízejí skvělou jarní lyžovačku na tatranských svazích.


Příjemné jaro i lyžařské bonusy

Kromě samotného lyžování může být bonusem jarní slunce, menší počet lyžařů na svazích i výhodnější ceny skipasů. Tatranská střediska se již připravují i na velikonoční pomlázku.

Lanovky i lyžaři jezdí stále

Aktuální nabídka jarního lyžování na tatranských svazích zahrnuje nejvýše položenou sjezdovku ve Vysokých Tatrách - Lomnické sedlo, která je v provozu během víkendů, na Štrbském Plese jsou v každodenním provozu všechny sjezdovky. V Jasné v Nízkých Tatrách je stále možné lyžovat na jižní i severní straně, aktuální seznam lanovek a sjezdovek je k dispozici na webu jasna.sk. Vyplatí se sledovat!

Velikonoční nabídka

Střediska se připravují i na Velikonoce, během níž nebude chybět ani pestrý doprovodný program. "Veľká noc v Jasnej bude nielen o super lyžovačke, ale aj o jedinečnej príležitosti vyviezť sa na vrchol Chopka obrovskou kraslicou a chýbať nebude ani poriadna šibačka a oblievačka," uvedla Janka Kňavová, marketingová manažerka střediska Jasná. Velikonoce budou veselé i na Štrbském Plese, kde se lyžaři mohou těšit na bohatý doprovodný program a karneval na lyžích. "V nedeľu 21. apríla si lyžiari môžu zmerať svoje super schopnosti v pretekoch v karnevalových maskách. Stačí ak prídu v kostýme a zapoja sa do zábavnej lyžiarskej súťaže masiek, v ktorej nebudú chýbať ani skvelé ceny. Zaregistrované masky získajú navyše skipas na celý deň len za 9€," doplňuje Lukáš Brodanský ze střediska Vysoké Tatry.

Jarní lyžování

Skipasy na jarní lyžování je možné zakoupit výhodně v předprodeji přes gopass.sk, kde je v předprodeji i Šikovná sezónka na příští zimní sezónu - bonusem je kromě možnosti lyžovat v Jasné a ve Vysokých Tatrách, v polském středisku Szczyrk a v českém Špindlerově Mlýně. Sezónka zahrnuje navíc i tuhle jarní velikonoční nadílku do konce aktuální sezóny.

Zdroj:

Tisková zpráva Region Liptov

Zajímavosti

  • Ve Vysokých Tatrách si ještě do Velikonoc mohou návštěvníci hor na Hrebienku užít i prohlídku velkolepého Tatranského ledového dómu, který je letos věnován tématu Baziliky Sv. Petra v Římě spolu s Berniniho kolonádou.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru