Na hory výhodněji

S liptovskou kartičkou Region card za výhodnými bonusy

Na Liptově hledají způsob, jak turistům nabídnout balíček služeb jen s jednou kartičkou.


Pojištění záchrany na horách, široká nabídka slev i s novinkami, možnost připojit se do sítě bezplatných wi-fi pointů, věrnostní program jsou hlavní důvody proč by měli rekreanti využívat Liptov Region Card i v létě 2018.

Karta Region card

Kartička, která v sobě skrývá výhodnější pobyt na Liptově oslaví brzy už svých kulatých 10 let. Za ta léta si získala nejen své fanoušky, ale nabrala i na atraktivnosti. Poskytuje slevy na širokou škálu služeb v celém regionu. Od slev na koupání, stravování, přes výhodnější vstupy na různé atrakce, v půjčovnách i při nákupu.

Záchrana jako bonus

"Jedným z najväčších bonusov našej Liptov Region Card v lete je poistenie záchrany v horách. Turisti ešte stále zabúdajú nato, že zásah horskej služby nie je zadarmo. V zime býva súčasťou skipasu, v prípade, že sa lyžiar pohybuje po vyznačených zjazdovkách. Ale v lete sa môže aj banálny výlet pri minimálnom zaváhaní skomplikovať a je nutný zásah záchranárov. Hostia ubytovaní na Liptove s nabitým balíkom majú poistenie ako súčasť svojej karty a vďaka tomu je ich pohyb na horách o niečo bezpečnejší," řekl předseda představenstva Oblastní organizace cestovního ruchu REGION LIPTOV Ján Blcháč. Liptáci apelují i na to, že turisté často podceňují také svoji turistickou výstroj. Základem je mít dobrou obuv, náhradní oblečení a pláštěnku do deště. Počasí na horách se totiž dokáže změnit během několika minut. Na to by turisté neměli zapomínat. Podobně jsou na tom i cyklisté, kteří využívají široké možnosti horských tras v regionu. Letní slevy a všechny zvýhodnění Liptov Region Card platí od prvního května až do konce října a následně začínají zimní slevy.

Novinky na letošní léto

Už v minulém roce se díky kartě dostali její majitelé i na bezplatné wi-fi připojení. Tato služba je čeká i letos v létě. Bezplatné wi-fi pointy pro uživatele karet jsou v lokalitách - Obrovo - Čutkovská dolina, Jánska dolina park MINI SLOVENSKO, informační centrum Ružomberok a nově i na Háji-Nicovô v Liptovském Mikuláši. "Vždy nám ide o to, aby sa klient na Liptove cítil dobre a keď môže počas pobytu aj ušetriť, tak je to ešte príjemnejšie. Vedia o tom svoje najmä rodiny, keďže chcú deťom pobyt urobiť čo najatraktívnejší a zároveň nezruinovať rodinný rozpočet. Toto leto ponúkame až 66 zliav, čo predstavuje nárast oproti zime o viac ako 10 %. Z noviniek spomeniem zľavu na vypožičanie športových potrieb a v reštaurácii v obľúbenej Marine Liptov, zľavu na jazdu na poníkovi, koníkovi alebo koči vo Ville Betula, zľavu na jazdy na koňoch vo Východnej, kúpanie v centre Gothal ako aj zvýhodnené vstupné s kartou na podujatia 30. júna až 1. júla na Festival včasného stredoveku Utgard a na štvrtý ročník obľúbeného Liptovfestu v termíne 20. až 21. júla," řekla ředitelka Oblastní organizace cestovního ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Karta má úspěch

Počet akceptací karty byl během uplynulé zimy oproti té předchozí vyšší až o 33 %. Výhoda elektronické akceptace karty je ta, že oblastní organizace cestovního ruchu REGION LIPTOV dokáže v systému lépe poznat zvyklosti klienta a podle toho cílenější a cílenější připravovat balík služeb. Liptov Region Card návštěvníci získají bezplatně v partnerských ubytovacích zařízeních nebo si ji mohou zakoupit u ubytovatele, případně v infocentrech. Karta má neomezenou platnost a toto léto nabízí až 66 různých slev a výhod v 7 různých kategoriích.

Zdroj:

Tisková zpráva VisitLiptov

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru