Na tatranské sjezdovky míří smart lyžaři

Aplikace GOPASS pro chytré telefony je k dispozici všem lyžařům.

Lyžaři ještě trochu zpohodlní a cesta za jejich zážitky bude také jednodušší. Mobilní aplikace GOPASS dorazila na lyžařské svahy a bude tak po ruce uživatelům chytrých telefonů. Lyžaři si mohou nainstalovat na telefon či table užitečnou aplikaci, která jim ulehčí orientaci v lyžařském středisku, poskytne informace o aktuálním stavu sjezdovek, lanovek, infomace o počasí, přenos ze živých kamer a další. Hlavní výhodou je jednoduchý a bezpečný nákup skipasu, vstupu do aquaparku či přehledu akčních nabídek ve středisku.


Mobilní aplikace GOPASS

„S mobilnou aplikáciou GOPASS lyžiarom nič neujde. Jednoduché ovládanie poskytuje rýchly prístup k vlastnému GOPASS účtu a vernostným bodom, dôležité informácie ako sú napr. čísla na Horskú záchrannú službu, Záchrannú zdravotnú službu alebo infocentrá vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Tí, ktorí si zabudli kúpiť vstupenku na svah, si ju prostredníctvom aplikácie dobijú doslova dvoma klikmi pred turniketom. Naši vývojári pracujú na doplnení a sfunkčnení prehľadných máp stredísk a podkladov pre použitie v režime bez dátového pripojenia, čakacej dobe na lanovky v Jasnej a digitálnom nákupe eventových produktov, vstupeniek na podujatia, tovaru v športových obchodoch a ubytovacích zariadeniach. S aplikáciou je lyžiarovi k dispozícii osobný výškograf prelyžovaných kilometrov, denné štatistiky, výzva ski challenge, ktorá vďaka pridávaniu priateľov pôsobí ako sociálna sieť lyžiarov,“ uvedl při představení produktu Vladimír Šarafín, business development manažer pro GOPASS.

Aktuální dění na svahu i rychlá platba za skipas

Elektronický pomocník pro aktuální dění v lyžařském středisku má jedinečnou výhodu, v případě, že si lyžaři zapomenou dobít svůj skipas, mají možnost i na poslední chvíli zakoupit tiket prakticky kdekoliv. Skipas je nabitý do 5 vteřin, maximálně do 15 minut. Mobilní aplikace GOPASS je dostupná zdarma přes Google Play nebo AppStore.

Jaké jsou podmínky pro lyžaře

S příchodem nového roku se zlepšily i podmínky na lyžařských svazích. Na sjezdovkách v lyžařském středisku v Tatranské Lomnici je od 50 do 70 cm sněhu, od neděle 3.1. se otevřely sjezdovky Grand slnečná, Bukova hora západ, Esíčka, Čučoriedky západ a Javorová cesta a lyžuje se celkem na 10 km sjezdových tratí. Téměř 8 km a 40 cm sněhu si užívají lyžaři i na Štrbském Plese a více než 1 km technicky zasněžených sjezdovek ve Starém Smokovci. Na Chopku v Nízkých Tatrách jsou podmínky na lyžování velmi dobré až dobré, na sjezdovkách je od 20 do 50 cm sněhu a lyžuje se na 18 sjezdovkách a 23 km tratí. Od 5.1.2016 se na Chopku otevírá sjezdovka č.1c Konský Grúň – Chopok.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Zajímavosti

Vyhledejte si ubytování


Související ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru