Pojeďte vlakem ČD na hory a lyžujte o 20 % levněji!

Výhodnější lyžování na Slovensku a nabídka ČD na Světový pohár v Jasné

České dráhy nabízejí i v letošním roce ve spolupráci s devíti partnerskými skiareály výhodné lyžování v nejvyšších horách Čech a Moravy a na Slovensku. Nabídka 20% slevy na jednodenní skipas platí od 15. ledna až do 28. března 2016, kdy jsou Velikonoce. Ve střediscích, kam nejede vlak až ke sjezdovce, dopraví lyžaře návazný skibus zdarma. Z krajských měst trvá cesta vlakem k vybraným skiareálům zpravidla do dvou hodin.


20% sleva v tuzemských skiareálech

K získání 20% slevy na skipasy v partnerských skiareálech stačí cestujícím, kteří se na lyže vydají vlakem, prokázat se u pokladny skiareálu platnou jízdenkou ČD s cílovou stanicí v blízkosti skiareálu. České skiareály - v Jizerských horách Ski Bižu Tanvaldský Špičák, Orlických horách Skiresort Buková hora (z Jablonného nad Orlicí je pro cestující ČD o víkendech přistaven skibus do areálu v Čenkovicích), Jeseníkách Jonas Ostružná, Beskydech Skiareál Karolinka a na Šumavě Ski & BikeŠpičák a v Krušných horách areál Vila Pernink nabízejí slevu 20 % na denní skipas.

Výhodné lyžování i na Slovensku

Náročnější lyžaři mohou využít vlak i pro cestu na sjezdovky na Slovensku – do areálu PARK SNOW DonovalySki & Bike Ružomberok – Malinô Brdo. Novinkou je návrat projektu ČD Ski do areálu Štrbské Pleso (dnes TMR). Oblíbené slovenské skiareály jsou dobře dostupné denními spoji, především nejrychlejším spojení do Tater vlakem SuperCity Pendolino SC240/241 „Košičan“ nebo nočním spojem s lůžkovými vozy. Slovenské partnerské skiareály - Ski & Bike Ružomberok Malinô Brdo a PARK SNOW Donovaly– poskytují pro cestující ČD atraktivní 20% slevu na dvoudenní nebo třídenní skipasy, skiareál TMR Štrbské Pleso nabízí slevu 20 % na denní skipas (pouze při nákupu jízdenky přes eShop ČD).

Návštěvníci slovenských skiareálů na Velké Fatře mohou již druhým rokem využít nejrychlejší přímé spojení z Čech a severní Moravy vlakem kategorie SuperCity Pendolino až do Ružomberka. Z Prahy do Ružomberka zkrátí spoj SC 241 cestu na 5 hodin 17 minut, z Olomouce na 3 hodiny 7 minut a z Ostravy za 2 hodiny 7 minut. V Tatranské Štrbě je Pendolino o 46 minut později a hned po příjezdu navazuje ozubnicová železnice na Štrbské Pleso.

Balíčky ČD Tatry

České dráhy nabízejí lyžařům další zvýhodněné lyžování v areálech Tatry Mountain Resorts formou balíčků ČD Tatry Snow Jasná nebo Vysoké Tatry. Balíčky obsahují zvýhodněné jízdné na vlaky ČD a zlevněné skipasy TMR.

ČD podpoří světový pohár v lyžování žen v Jasné

Ve dnech 5. a 6. března 2016 se v Jasné uskuteční Světový pohár v lyžování žen, který se tam vrací po 32 letech. České dráhy připraví ve spolupráci se Svazem lyžování ČR pro fanoušky českých reprezentantek speciální nabídku na dopravu do Liptovského Mikuláše a do dějiště závodů v Jasné, kam vypraví posilové lůžkové vagóny a návaznou dopravu, zázemí pro fanoušky v podobě stánku.

> více na www.cd.cz/jasna

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru