Scarpa Marmolada Trek

Tip na výborné boty na turistiku a další outdoorové využití.

Ne, nejedná se o výstup na největší vrchol Dolomit - Marmoladu, ale o nové skvělé trekovky oblíbené italské firmy SCARPA, které dorazily na náš trh. SCARPA vyrábí obuv již od roku 1938 a jejich obuv prorazila díky dokonalému řemeslnému zpracování a používáním inovativních a velmi kvalitních materiálů. Lezecké boty SCARPA používá například Martin Stráník, který je několikanásobným mistrem České republiky v boulderingu, může se pochlubit stříbrem z Mistrovství světa a má na svém kontě 4x klasifikaci 8B+.


Charakteristický žlutý osmihran na podrážce

Trekovky SCARPA Marmolada Trek mají nejen žlutý osmihran na podrážce, ale jsou charakteristické i svým pečlivým zpracováním, použitím kvalitních materiálů a moderním outdoorovým designem. Marmolada Trek jsou zkrátka všestranné komfortní kotníkové voděodolné boty, které jsou vhodné nejen jako pracovní, stromolezecké, trekingové, ale ocení je i horolezci a všichni zapálení outdooristé. Vynikají svojí lehkostí, prodyšností či voděodolností a podrážka Vibram Mulaz jim zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost. Jsou vhodné pro každé roční období. Svrchní materiál: semiš, Schoeller L-Tech, vnitřní materiál: Cocona, OutDry® membrána.

Ustojí štěrk, vodu, písek, kameny či trávu

Lezecké boty SCARPA Marmolada Trek jsou na každém povrchu jako doma. Úřadující mistr ČR ve stromolezení Petr Vlček k nim s úsměvem dodává: "Botky jsou super, sedí perfektně na noze a podrážka krásně přilne při chůzi po větvích. Materiálově je bota povedená a vydrží hodně i v deštivém počasí. Díky technické textilii jsou boty při klasické práci stromolezce nepromokavé. Ze začátku jsem moc nevěřil těm kovovým háčkům na tkaničky ve vrchní části šněrování, ale stále drží a po dvou měsících používání nejeví známky opotřebení. Tvrdost bot je ideální kompromis, jak při kácení do stupaček, tak na klasické prolézání korunou stromu. SCARPA Marmolada Trek jsou povedený model, používám je a doporučuji :-)."

Dopřejte si spolehlivé outdoorové botykvalitní horolezecké potřeby na worksafety.cz
Zde naleznete i veškeré vybavení pro vaše děti.

Zajímavosti

  • Italská značka Scarpa vyrábí boty od roku 1938.

  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru