Štrbské Pleso nově pod křídly TMR

Lyžařský areál opuští zavedené označení Park Snow, přesune se do skupiny Vysoké Tatry

Park Snow na Štrbském Plese mění svůj název na Štrbské Pleso-Vysoké Tatry.

Park snow mizí z mapy tatranských středisek

Oblíbené lyžařské středisko Park Snow na Štrbském Plese změnilo od 1. května 2011 svůj název. Nově ho poznáte podle označení Štrbské Pleso-Vysoké Tatry. Se změnou souvisí i změna loga. To bude shodné kromě názvu mateřské obce s logem, které už používají zimní střediska Tatranská Lomnica a Starý Smokovec patřící společnosti Tatry Mountain Resorts. Změna názvu střediska následuje po změně majitele, když podnikatele Borise Kollára vystřídala loni společnost Webis Romana Wecka.

Lyžaři uvidí prakticky jen jednu "značku"

Majitel areálu Roman Weck si od změny slibuje hlavně snížení nákladů na propagaci. Říká, že je: „Vo svete úplne bežné, že pod rovnakým názvom a logom vystupujú rozdielni majitelia stredísk. Je rozdiel, ak viac svahov propagujete pod jednou značkou za sumu X, alebo kupujete reklamu v televízii a chodíte na výstavy každý osobitne. To už stojí o dosť viac.“ Podle Romana Wecka se zejména ušetří v nákladech na propagaci na polském trhu, který je finančně náročnější.

Nové logo Štrské Pleso - Vysoké Tatry

Nové logo areálu Štrbské Pleso

TMR kvitují novou spolupráci

Podobně se nové logo a název dívají lidé z Tatry Mountain Resorts„Po spoločných celodenných lístkoch a skipassoch nasleduje aj táto spolupráca. Chceme sa prezentovať ako jedny Vysoké Tatry, kedy je klientovi jedno, či tento svah vlastní ten, alebo onen,“ řekl předseda představenstva Bohuš Hlavatý. Po rozšíření portfolia o Tatralandii se jedná, byť ne majetkově, o další rozšíření nabídky společnosti TMR.

%%full%%

Tatry Mountain Resorts mají zájem i o Krkonoše a polské lanovky

Kromě rozsáhlých investic na Slovensku oznámila společnost TMR, a.s. zájem provozovat i areály v Krkonoších a také investice do lanovek v Polsku. Společnost uvedla, že předložila Svazu lyžařů ČR a také ČSTV adekvátní finanční nabídku. Zájem je o areály v Peci pod Sněžkou a také v Harrachově. Podobný zájem potvrdili i z Polska, kde si slovenský dravec brousí zuby na státní lanové dráhy, které vlastní PKP.

Zdroj:

vt.sk, hnonline.sk, facebook.com, webnoviny.sk


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru