Tatralandia

Největší celoročně otevřený aquapark na Slovensku s mnoha atrakcemi.

Největší celoročně otevřený vodní areál zábavy a relaxu na Slovensku. Leží v nádherném prostředí hor na břehu přehrady Liptovská Mara nedaleko Liptovského Mikuláše.

Občerstvení,Ubytování,


K  dispozici je 14 bazénů (z toho 10 celoročních) se slanou, termální i čirou vodou a teplotou do 36°C. K tomu si přidejte vodní masáže, vyvěračky, hříbky, houpačku, vodní lůžka, proudy, vodní sporty anebo vodní soutěže.

Aquapark nabízí 28 tobogánů a klouzaček (6 funguje celoročně). Vše doplňují restaurace, bary, oddychová zóna wellness centrum, saunový svět, relaxační masáže a další. Pro děti jsou připraveny animační programy a zábava všeho druhu.

Přístup / Doprava

Tatralandia je snadno dostupná hromadnou dopravou z Liptovského Mikuláše nebo autem (2 km z L. Mikuláše) z dálnice D1.

Informace o spojení získáte na internetu:
české: www.jizdnirady.cz
slovenské: www.cp.sk

Zajímavosti

Vždy vás zahřeje krytý tropický ráj Tropical paradise, kde teplota neklesá pod 30 °C ani v zimě. Ani tady nechybí relax v novém Etani Wellness Pointu. Jedinečný Keltský saunový svět je tu pro vaši regeneraci, nabízí soubor různých koupelí, saun a uvolňovacích procedur a je součástí Wellness Paradise.

Vstupte také do restaurace Medrano. Budete mít pocit jako na palubě výletní lodě u Středozemního moře s kompletním servisem, ale s benefity liptovské přírody, s výhledy na Kriváň, masív Choče, Chopok nebo vodní hladinu přehrady Liptovská Mara. Tatralandia nabízí i menu dalších podniků jako je Paradiso, Marina, Barbados, Hurricane, Grill House nebo Pizza&Palacinky.

Chcete poznat volný pád? Tento zážitek umožní - simulátor volného pádu v Hurricane Factory. Každý si tady může vyzkoušet, jaké to je létat a vznášet se v bezpečí letové komory a pod neustálým dohledem instruktorů.

Ceník

Vstupné: dospělí 26 €, důchodci, mládež 22 €, děti (6-12) 18 € (platba na pokladně), další slevy na gopass.sk

Aktuální ceník na webu www.tatralandia.sk.

Kontakt

Tatralandia
Aquapark Tatralandia, Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Tel.: +421 915 834 644
E-mail: info@tatralandia.sk

Informace

Lokalita

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru