Tatralandia chystá otevření tobogánů

Otevření toboganů s pořádným soubojem

V neděli 8. července se návštěvníci Tatralandie dočkají otevření nových gigantických tobogánů za účasti známých osobností.

Hlavní role: Tobogány

V hlavní roli se představí dva nové tobogany. Adrenalinový Delphin a rodinný tobogán 4 Family. Jako první si vyzkouší jízdu na raftech osobnosti ze světa slovenského a polského showbyznysu, sportu a médií, ale na soutěž v Tobogan battle opening zve Tatralandia i všechny své návštěvníky.

Mega tobogány

To bude bitva

Souboj Tobogan battle opening startuje v neděli v 10 hodin animačním programem a soutěžemi s moderátorem Valérem Ferkem. Ve 13 hodin se na více než 17 m vysokou tobogánovou věž postaví soutěžní týmy se známými osobnostmi v čele s bývalou playmate Zuzanou Strausz Plačkovou podpořenou úspěšnými slovenskými bojovníky z MMA Attilou Veghelem a Gáborem Borárošem. V týmu je také Monika Jákli jako Miss Carat Tuning 2018. Polský tým se představí v této sestavě: herec Michał Mikołajczak, blogerka Magda Beredem a herečka Katarzyna Chorzępa.

Bitva jako řemen

Každý soutěžní tým půjde 2 jízdy. Na modrém tobogánu Delphin bude měří čas a na žluto-oranžovém tobogánu 4 Family bude hodnotit celkový umělecký dojem. Porota si tedy všímá rychlost, styl jízdy na raftech jakož i doprovodná zvukové kulisy soutěžících a diváků. Tatralandia neotvírá jen nové tobogany, ale oslavuje i 15. narozeniny. Bude to velkolepá zábava, kde nebude chybět narozeninový dort, pěnová party a autogramiáda. O dobrou náladu se postará zpěvačka Barbora Hazuchová a od 15. hodiny i skupina Elvis Presley Revival.

Plakát Bitvy

Samoobslužný vstup jako novinka

Léto v Tatralandii přináší pro návštěvníky i revoluční novinku a zjednodušený vstup do aquaparku prostřednictvím samoobslužných pokladen GOPASS Tickets. Nejvýhodnější nákup vstupu do aquaparku je vždy přes e-shop www.gopass.sk při objednávání 3 a více dní předem, tehdy klient ušetří až 4 € nebo potom přímo na místě, kde prostřednictvím samoobslužných pokladen GOPASS Tickets ušetří 2 € oproti klasické pokladně.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Zajímavosti

  • Od tohoto léta mají děti do 6 let vstupné do Aquaparku Tatralandia bezplatné. Více na www.tatralandia.sk.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru