Ubytování v Tatranské Lomnici

Představujeme Hotel Slovan

S blížícím se závěrem roku si mnozí začínáme plánovat své dovolené. Jestli zvažujete možnost strávit dovolenou ve Vysokých Tatrách, máme pro vás zajímavý tip.

+ Zobrazit více fotografií- Zobrazit méně fotografií

Hotel Slovan

V Tatranské Lomnici se nachází ideální hotel pro rodiny s dětmi. Hotel Slovan má vynikající polohu. Jestli někdy uslyšíte, že z hotelu jsou vidět Tatry, pokuste se prověřit si, jaký výhled to vskutku je. Z hotelu Slovan vidíte přímo, v plné kráse tatranské vrcholy, protože budova hotelu je postavena v první řadě a vskutku nic nebrání výhledům na nejhezčí vrcholy. Jak jsme uvedli, hotel je „baby friendly“ a pro děti je uzpůsoben všemi směry. Samozřejmostí je kvalitní hotelový wellness, kde se vaši drobečci dokáží skvěle vybláznit.

Lyžování v Tatrách

Zimní návštěva Vysokých Tater je většinou spojována s lyžováním. Nejbližší vleky jsou vzdáleny pár minut od hotelu. Ke konci roku mohou být pro návštěvníky zajímavé speciální balíčky, které vedení hotelu připravilo, ať už se jedná o vánoční, nebo o týden později také silvestrovský pobyt.

Široká nabídka ubytování

Jestli však nejste lyžař, určitě si vychutnáte i obyčejné procházky tatranskými vesničkami. Ať už se jedná o Tatranskou Lomnici, Smokovce nebo Tatranskou Javorinu. V Tatrách se stále rozšiřují  a obnovují možnosti ubytování. Dnešní trendy ve výstavbě často ústí do staveb dřevěných montovaných domů, přirozeně při přísném zachování klasické tatranské architektury. Důvodem kromě rychlosti výstavby jsou i vynikající izolační  vlastnosti, co se v horském prostředí mimořádně oceňuje.

Zdroj:

PR článek

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru