Vybavení na turistickou dovolenou

Leták Lidl vám pomůže se levně vybavit

Sbalit se na turistickou dovolenou je jedna věc, ale pořídit si vybavení na takovou dovolenou, to je věc druhá. Turistika je specifická činnost, nejde o válení na pláži, ke kterému by nám stačily jen plavky, ručník, opalovací krém a maximálně ještě boty do vody.

Leták Lidl vám pomůže se levně vybavit na turistickou dovolenou!

Turistika, to je aktivní dovolená plná pohybu, zážitků, krás přírody, ale také speciálních věcí, bez kterých se někdy neobejdeme. Naštěstí se Lidl leták příští týden zaměřuje právě na vybavení pro turisty!

Západné Tatry

Leták Lidl nabídne turistům šikovné věci i vhodné potraviny

V Lidlu si můžete téměř po celou sezonu koupit poměrně kvalitní turistické věci, které doplníte dobrotami a vhodnými potravinami, jaké poslouží jako dokonalá svačina pro několikadenní trek. Nechybí mezi nimi energetické tyčinky plné proteinu nebo sušené potraviny, které se snadno připraví i v terénních podmínkách.

Stačí sledovat akceLidl letáku a kompletní turistické vybavení můžete nakoupit postupně a za příznivé ceny. Toho využijete zejména v případech, kdy s turistikou začínáte, nebo když ji chcete pouze vyzkoušet a teprve se rozhodnout, zda vás má tento typ dovolené čím zaujmout.

Jak si sbalit na turistickou dovolenou?

Než začnete na turistickou dovolenou balit první věci, zkuste si postupně představit jednotlivé situace, v nichž se tu budete nacházet. To znamená příjezd, povaha ubytování, potřeby pro nocování, snídaně, samotná turistika v různých terénech a v různém počasí, obědy, odpočinek, zábava (zejména pro děti) a večeře. Nezapomínejme ani na fyziologické potřeby, ke kterým patří i dojít si na záchod. 

K tomu myslete i na náhradní oblečení a boty, které si taktéž můžete najít za příznivé ceny v Lidl letáku, a také si zjistěte, jaké obchody nebo restaurace budete mít v dosahu, jinými slovy, co nebude nutné „táhnout“ z domu. Spousta třeba i těžkých věcí, jakými je zejména voda, se dá pořídit i cestou, přestože se chystáte například na přechod přes hory. 

Ke každé situaci si vypište potřeby, které vám nesmějí chybět, a z toho pohodlně sestavíte úplný seznam všeho, co budete muset mít s sebou. Pak se pusťte do případné redukce seznamu, pokud se věci budou duplikovat, nebo pokud je vezme další člen vaší trekingové party, a můžete začít listovat letákem Lidl nebo rovnou zajít na Lidl eshop a nechat si zboží poslat až domů..

Čím dříve, tím lépe

O turistické dovolené je vhodné vědět několik měsíců nebo alespoň týdnů dopředu. Pak se můžete snadno vybavovat postupně podle toho, jaké akce zrovna přinese Lidl leták, který vždy platí týden a nabízí jak potraviny vhodné k cestování, tak i turistickou výbavu.

Pořídit si můžete oblečení a obuv, a to včetně speciálních trekingových kousků, k tomu batohy všech velikostí, spacáky, karimatku a dokonce i stan. Chybět by vám neměla ani pláštěnka, dalekohled, chytré hodinky ke sledování trasy a aktivity, pokrývky hlavy, nádoby na vodu a k přípravě teplých pokrmů nebo kempingový vařič s plynule nastavitelným plamenem.

Za akční ceny v Lidlu postupně nakoupíte i trvanlivé potraviny a suché potraviny, které se pak snadno připraví pouhým zalitím vodou nebo vroucí vodou. Ve výsledku můžete při postupných nákupech vybavení s pomocí letáku Lidl ušetřit i tisíce korun.

Zdroj:

PR článek

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru