Soutěž: Tatry bez hranic

Vědomostní soutěž vás na tři měsíce pohltí. Budete znát odpovědi?

23.2.2010 17:36  |  Zpráva  |  Libor Bolda
Zobrazit na mapě (49°14'4.2646"N, 19°57'42.3688"E)
Print Comments

Do začátku vědomostní soutěže "Tatry bez hranic", kterou společně připravují Tatrzański Park Narodowy (TPN) a Štátne lesy TANAPu, zbývá necelý týden. Zajímavá soutěž začne 1.3.2010 a potrvá tři měsíce. Všichni soutěžící se musí dopředu zaregistrovat, takže neváhejte a podívejte se na další informace, aby vám neutekl začátek soutěže.

Na koho čekají ceny?

Každý (kromě zaměstnanců a rodinných příslušníků TPN, ŠL TANAPu a  Správy TANAPu), kdo bude mít zájem prověřit svoje vědomosti a chce se soutěže zúčastnit, je povinen se seznámit s pravidly soutěže a  registrovat se na stránkách.

Vědomostní soutěž Tatry bez hranic má internetové adresy:

Každý den se bude zveřejňovat jedna otázka internetového formuláře. Soutěž se koná od 1. března 2010 do 31. května 2010.

3 kola, 90 otázek, 1 vítěz

Každá ze tří etap bude mít nové otázky, celkem tedy na vás čeká 3x 30 otázek s různou obtížností (získat můžete 1-5 bodů).

Každý den (včetně neděl nebo svátků) bude zveřejněna nová otázka. Odpovědět na otázku bude možné pouze v čase jejího zveřejnění, tzn. od půlnoci do půlnoci.

Na vítěze jednotlivých etap a vítěze celé soutěže čekají ceny.

Zajímavosti

  • Projekt je spolufinancovaný Evropskou unií ze  zdrojů Evropského fondu regionálního rozvoje a ze státního rozpočtu prostřednictvím Euroregionu 'Tatry' v rámci Programu přeshraniční spolupráce Polská republika - Slovenská republika 2007-2013

GPS souřadnice: (49°14'4.2646"N, 19°57'42.3688"E)

Vyhledat ubytování v okolí

Print Comments
Hodnocení:
1 2 3 4 5

Tagy: TANAP, Tatry bez hranic, TPN,


Související články

Kompletní články
Stránka: 1 2 3 4 5 »

Sdílej tento článekKomentáře ke článku

Přidat nový komentář
Pro odeslání dotazu opište prosím kód z obrázku. Pokud je kód nečitelný, kliknutím na kód vygenerujete nový.

Email
busyman dne 24. ledna 2011 22:44

Reagovat

Soutěž - staň se podnikatelem!
V rámci 19. ročníku mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER vznikla unikátní soutěž o nejlepší podnikatelský nápad roku – AMPER – IDEA 2011. Hlavním partnerem projektu je portál BUSYMAN.CZ, který spojuje investory a zajímavé podnikatelské nápady. Soutěž je zaměřena na podporu mladých lidí v podnikání a popularizaci technických oborů. V porotě soutěže jsou osobnosti, jako například Karel Janeček (šéf RSJ), Dalibor Dědek (majitel Jablotronu), Petr Šimůnek (šéfredaktor Hospodářských novin), David Křížek (spolumajitel investiční skupiny E&S), či Jiří Šviga (majitel Terinvestu). Zájemci mohou své podnikatelské nápady zasílát do soutěže až do konce února. Autor nejlepšího podnikatelského nápadu vyhraje nejenom hodnotné ceny v podobě zapůjčení luxusního vozu, či notebook, ale především dostane příležitost zasednout ke stolu s významnými investory a diskutovat o realizaci projektu. Záznam z gala večera a předávání cen, který proběhne 29. března 2011 na Výstavišti Brno bude možné shlédnout i v médiích.
Více na www.busyman.cz


Roman Jelenský - horský vůdce UIAGM

Roman Jelenský - nabízí výstupy nejen na Gerlach...

Inzerujte u nás

Partner webu

Newsletter

Chcete dostávat pravidelně čerstvé informace z dění našeho serveru? Přihlašte se k odběru:

Lavinová předpověď

Ukázat mapu

 

  • Liptov
  • Slovakia.travel
  • Union Pojišťovna
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách

↑ nahoru