Horský fotomaratón 2016 - léto

Fotomaratonu začíná třetí kolo. A zúčastnit se můžete také vy!

Horský internetový klub o. z. ve spolupráci s časopisem Krásy Slovenska připravili pro všechny milovníky hor a fotografování v pořadí již třetí část fotografické soutěže Horský fotomaratón, která se uskuteční během prvního červnového víkendu, tj 4. a 5. června 2016.

Horský fotomaratón - létoLetní kolo fotomaratonu je na začátku června

Účastníci soutěže budou mít možnost během prvního červnového víkendu, tj 4. a 5. června 2016, zachytit letní atmosféru horského prostředí na nově vyhlášené témata, která budou zveřejněna v den zahájení akce. Podmínkou účasti je bezplatná registrace na stránkách akce v rámci každého cyklu zvlášť, ale zároveň není nutné se zúčastnit každého ze čtyř kol soutěže.

O co se soutěží

Motivací účastníků zůstává prezentace vlastní tvorby, ať už v podobě zařazení fotografií do knižní ročenky HORSKÝ FOTOMARATÓN nebo publikování vybraných fotografií v časopise Krásy Slovenska. Ti nejlepší z fotografů se mohou těšit na samostatnou výstavu v rámci festivalu bienále amatérské tvorby HORALFEST 2016, při které příležitosti se uskuteční i udělování ocenění Horský fotograf nejúspěšnějšímu autorovi.

Hlasujte pro nejlepší fotografie

Motivací účastníků zůstává prezentace vlastní tvorby, ať už v podobě zařazení fotografií do knižní ročenky HORSKÝ FOTOMARATÓN nebo uspořádání samostatné výstav v rámci festivalu HORALFEST 2016 a v neposlední řadě získání hlavní ceny - certifikáty Horský fotograf nejúspěšnějšímu autorovi.

I v třetím "letním" cyklu soutěže bude moci široká veřejnost hlasovat za kolekci vybraných 15 fotografií prostřednictvím soutěžního formuláře zveřejněného na oficiální stránce Horského fotomaratonu, kde jsou zveřejněny i podmínky soutěže.

Zdroj:

Tisková zpráva HF

Zajímavosti

  • Odměnou pro tří vylosovaných hlasujících bude poukázka na CEWE fotoknihu od společnosti Fotolab.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru