Tipy na knihy pod stromeček

Předvánoční nabídka z vydavatelství Smart Press včetně Outdoorové kuchařky

V nakladatelství Smart Press se nás rodí během roku málo, většinou 5 až 6 krasavic. Každá z nás je jiná, a přece jsme si podobné. Přejeme si, abychom vám přinesly do vašeho běžného života něco nového a inspirativního. Navíc právě teď jsme k dostání s 20% vánoční slevou…

+ Zobrazit více fotografií- Zobrazit méně fotografií

La Buchta – Cesta z jednoho těsta

Petra Frýdlová, Venny Hladik, Johana Pošová

Čím jsem jedinečná

Jsem opravdu designový kus a navíc se mnou z jednoho těsta upečete cokoliv.

Kdo si mě zamiluje

Maminky, tety, dcery a kamarádky.

La Buchta ukáže všem, že díky jednoduchému labuchtímu těstu lze snadnou upéct několikapatrové dorty, klasické babiččiny bábovky či koláče světoznámých jmen, jako je cheesecake, brownies, cupcakes, donuts, nebo nadýchané vafle. Stejně tak vám totéž těsto, za pomocí pár obměn, poslouží jako základ pro slané koláče nebo snídaňové pečivo. V knize najdete vice než 80 receptů, včetně několika variací krémů, polev a náplní.

 • MOC: 499 Kč, nyní: 399 Kč - Koupit

Nová biokuchařka Hanky ZemanovéNová biokuchařka Hanky Zemanové

Čím jsem jedinečná

Jsem neprodávanější kuchařkou o biopotravinách a zdravé výživě.

> video

Pro koho jsem to pravé ořechové

Pro ty, co chtějí vařit zdravě, a přitom chutně, a přitom i pro ty, kteří už máte původní vydání ve svých knihovnách.

Autorka se rozhodla původní Biokuchařku přepracovat a rozšířit tak, abyste v ní našli aktuální in-formace o biopotravinách, nových výživových trendech (raw, bezlepková strava, superfood aj.) i ekologickém zemědělství a mohli z ní čerpat inspiraci pro svůj každodenní život. Najdete v ní přes 80 nových receptů, díky kterým můžete jednoduchým způsobem používat opomíjené a zdravé po-traviny, jako je cizrna, červená čočka, loupané mungo, jáhly, čirok, pohanka, jednozrnka, špalda a další.

 • MOC: 599 Kč, nyní: 479 Kč - Koupit

Květinová kuchařka – Jedlé kvítí a býlí na vaření i zdobení

Jana Vlková

Čím jsem jedinečná

Pyšním se krásnými ilustracemi kvítí a býlí, jehož jedlá část je označena barevně. Použijete mě od jara do zimy na zahradě i v lese.

Komu budu vonět?

Milovníkům květin, bylinek a těch co se nebojí experimentovat v kuchyni.

Také se těšíte až na loukách, stráních i v zahradách rozkvetou první květiny, zazelenají se mladé lístky čerstvě probuzených rostlin a zavoní bylinky? Zpříjemněte si dlouhý čas čekáním na jaro a ponořte se do Květinové kuchařky autorky Jany Vlkové. Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím. Receptová část je přehledně rozdělena do čtyř ročních období kytkožrouta.

 • Vydáno: konec roku 2015, MOC: 599 Kč, nyní: 479 Kč - Koupit

Notes květinové kuchařky je doplňkem Květinové kuchařky, který zahrnuje prostor pro vaše poznámky i kalendárium, které je přehledně rozděleno do čtyř ročních – od prvního rašení rostlin až do prvních podzimních mrazíků.

 • MOC: 249 Kč, nyní: 199 Kč - Koupit

Outdoorová kuchařka – Od rodinných výletů po zimní horské expedice

Petra Pospěchová

Čím jsem jedinečná

Mám obal vhodný do terénu a opravdu si se mnou pochutnáte na rodinném výletě i na treku.

Kdo si se mnou vyšlápne

Outdooroví nadšenci.

Nepostradatelná knížka pro všechny, kdo vyrážejí na výlet i trek a nespokojí se s instantními polévkami nebo konzervami. Přináší chutné, rychlé, lehké a výživné recepty na všechny druhy výšlapů, shrnuje, jak jídlu nejlépe zabalit, naplánovat jídelníček a jaké přirozeně léčivé potraviny s sebou vzít pro případ zdravotních potíží.

 • MOC: 399 Kč, nyní: 319 Kč - Koupit

Nordic running – Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běháníNordic running – Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání

Milan Kůtek

Čím jsem jedinečná

První kniha na světě o celoročním běhání s holemi!

Koho nadchnu

Jedince s nadváhou, kteří chtějí efektivně hubnout a sportovce, kteří metodu využijí jako spestření v jejich běžném tréninku.

Nordic running, jak sám autor metodu pojmenoval, šetří především kolena a záda a je zdravější a bezpečnější než normální běh. Nordic running je vhodný pro profesionální i rekreační sportovce (od 15 do 100 let). O svých zkušenostech s nordic runningem hovoří v knize také řada známých osobností, např. Miloš Škorpil, Barbora Špotáková, Dalibor Gondík nebo prof. Jan Pirk.

 • MOC: 349 Kč, nyní: 279 Kč - Koupit

Garance doručení pod stromeček

Pokud chcete mít jistotu doručení do Vánoc, objednejte nás nejdéle do pondělí 19. 12. 2016 do 12:00 hod. Po tomto datu vám bude balíček doručen v závislosti na podmínkách doručení České pošty či DPD. Vánoční sleva platí z běžné maloobchodní ceny do 31. 12. 2016. Slevy nelze kombinovat a platí do vyprodání zásob. Poštovné a balné zdarma při objednávce nad 1 500 Kč.

Knihy jsou k dostání na www.smartpress.cz.

Zdroj:

PR článek nakladatelství Smart Press

Zajímavosti

TIP: Zkuste Outdoorovou kuchařku Petry Pospěchové, ta si našla hodně příznivců (velkých i malých) mezi námi.


 • Slovakia.travel
 • Horská záchranná služba
 • Union Pojišťovna
 • Liptov
 • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
 • Slovakia Tatry
 • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru