V Jasné se půjde do bikin

Na lyžaře a zejména na lyžařky už leze jaro. Půjdou společně do bikin.

Lyžaři v Jasné budou shazovat vrstvy oblečení a to doslova do posledního kousku.

Bikini SkiingLyžování v bikinách

Modelky, missky, moderátorky, všechny bikinychtivé ženy, ale zejména lyžaři se mhou těšit na 4. ročník jarního lyžování v plavkách. 14. března ve 13. hodin bude pod Chopkem zahájen hromadný sjezd v bikinách za účasti mediálně známých tváří. Svoji předchozí účast si v Jasné připomene česká modelka Agáta Prachařová, na sjezd se postaví úřadující Česká miss 2014 Gábina Franková, miss z roku 2013 Monika Leová a další česká vicemiss Tereza Budková. Do Jasné zavítají i sestry Nízlovy, které jako duo Twiins odpálí noční párty v klubu Happy End. Velkorysé počasí možná do plavek vysvleče i ostříleného a vždy dobře naladěného moderátora Andreje Bičana.

Odvážní naháči budou odměněni

První odvážlivci na startu v plavkách, mohou vyhrát zajímavé ceny. Jejich odvaha bude odměněná vstupenkou na večerní Bikini Night Party v hudebním klubu Happy End. Organizátoři věří, že nejen počasí bude rozpalovat návštěvníky resortu dobrou náladou, ale že to dokáže i taneční show Miquela A. Quezada, skvělého brazilského učitele salsy. Lyžařské středisko Jasná tak vykročí od časného rána do víru tance, zpěvu a dobré hudby. Denní program odstartuje už v 9 hodin přímo z ratraku Andrej Bičan. Lyžaři a snowboardisté mají možnost projevit svoje sportovní schopnosti na svahu, ale i se mohou zbavit navrstveného oblečení a objevit v sobě tanečníka salsy. Za mixážním pultem na svahu to roztočí DJ Pablik a nejnovější trendy v oblékání představí tanečnice na Bikini Fashion Show. Během dne se mohou i ti nejmenší společně s animátory vyřádit na sáňkařské dráze. Horko nebude jen přes den, takže plavky se hodí i na večer. Hudební nadílka těch nejlepších mixů začíná warmupem ve 21 hodin, pokračuje koncertem Twiins a projekt Mafia Corner přiblíží něco z electro, house, dance a dupstepu. Půlnoc bude patřit rapu a umělcovi Separovi, po něm se s klubovou taneční scénou představí DJ HB flow.

Pro lyžaře v plavkách je i sleva v akvaparku

Ani po lyžování plavky nepřijdou nazmar. Využijete je i v termálních vodách liptovských aquaparků TatralandiaGino Paradise Bešeňová. Relax v saunovém světě, či celodenní koupání je jen za 11 € pro každého, kdo předloží skipass ze střediska v Jasné. Platnost akční nabídky aquaparků je do 2.4.2015. Podrobně k programu Bikini Skiing i na webu www.jasna.sk.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.

Fotografie


Související ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru