V Tatrách mají znovu Medvedie dny

Netradiční festival plný medvědů bude znovu na Hrebienku. Už popáté!

Jsou tradice a tradice. Medvědí dny si tu svojí tradici na Hrebienku pečlivě budují. Půjde o největší letní akci pro děti v Tatrách, tak se přijďte podívat.


Medvedie dni

Pokud se příroda nezblázní, tak nejvyšší koncentrace medvědů v Tatrách na metr čtvereční bude o víkendu na Hrebienku. Už 30 živých medvědů potvrdilo svojí účast na rodinném festivalu Medvedie dni.

Hodně lidí, hodně zábavy

První čtyři ročníky navštívilo dohromady už víc než 60 tisíc lidí. Medvedie dni tímto číslem potvrzují, že jsou nejnavštěvovanější akcí letních Vysokých Tater. I letos díky enormnímu zájmu návštěvníků se opět začíná už v pátek a končí v neděli. Pátý ročník od 3. do 5. srpna láká na tradiční atrakce, ale i na novinky.

30 živých medvědů

Atraktivní program plný zábavy a poznávání přírody je tím důvodem, proč se děti na Hrebienok společně s rodiči rádi vrací. Děti si rády zahrají na medvědy a hrabou se v kontejnerech, kde je čekají jen samé laskominy, vyzkoušejí si medvědí brloh, medvědí tlapu, ale i nové atrakce medvěd v kleci a mnoho jiných překvapení. Čeká je i 30 živých medvědů – maskotů, kteří budou celé tři dny bavit návštěvníky. Pak se děti mohou těšit na vystoupení zábavných kapel nebo divadel. Jako každý rok každé dítě, které si přinese plyšového medvídka dostane automaticky dárek.

Největší akce léta

Na Hrebienok návštěvníky Medvědích dní vyveze pozemní lanovka s panoramatickým výhledem. Cestu můžete absolvovat i po vlastních nohách, nejsnáze se dostanete k horní stanici lanovky ze Starého Smokovce. Cestou potkáte určitě první „mrmloše“. Ten „nejupovídanější medvěd“ bude pravděpodobně Andrej Bičan, který se už popáté zhostí úkolu moderátora tatranské megaakce. Počasí pravděpodobně bude přát, tak je na místě otázka: „Překoná Hrebienok svůj vlastní rekord v návštěvnosti?“

Zajímavosti

  • pro ty, kteří se chystají na Hrebienok, máme k dispozici program akce

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru