Zima na Liptově opět výhodnější

Výhody Region Liptov Card přehledně

Malá kartička plná zážitků slaví již 10 let své existence. S kartou slev Region Liptov Card je lyžování až o 30 % výhodnější.


S Region Liptov Card se pobyt vyplatí víc

Na Liptově se s kartou slev lyžuje výhodněji. Věrnostní a slevová karta Liptov Region Card nabízí v nové zimní lyžařské sezóně, kromě slev na skipasy, celkem až 53 různých slev a výhod v sedmi kategoriích.

Slevy až 30 % na skipas

Do nové zimní sezóny věrnostní a slevová karta Liptov Region Card zároveň vstupuje s novým inovovaným grafickým vizuálem, přičemž budou původní karty platit i nadále. "Liptov Region Card prináša našim návštevníkov až päťdesiattri rôznych zvýhodnení a zliav. Vďaka karte tak môžu počas pobytu na Liptove lyžovať so zľavou až do dvadsať percent na Malinom Brde pri Ružomberku a dokonca až do tridsať percent je to v lyžiarskom stredisku Opalisko v Závažnej Porube. Dobrou správou je aj to, že na Opalisku si návštevníci Liptova zalyžujú už tento piatok, keďže už aj toto stredisko otvára svoju novú lyžiarsku sezónu," řekl předseda představenstva Oblastní organizace cestovního ruchu REGION LIPTOV Ján Blcháč.

Levnější lyže, sport i třeba taxi nebo pohonné hmoty

Na Liptově se lyžuje od 1. prosince v Jasné a postupně se ve středisku pod Chopkem zpřístupňovaly další sjezdovky. 21. prosince sezónu otevřelo Ski Centrum Opalisko a o den později v sobotu 22. prosince i středisko Malinô Brdo. Díky kartě lyžaře potěší tuto zimu například i slevy až do 45 % na lyžařskou a snowboardovou výstroj, až do 50 % na koupání, 20 % slevy na surfování či létání v tunelu, ale i slevy v gastro provozech až do 20 % či výhodné slevy na atrakce pro rodiny s dětmi. Výhodnější si se slevami návštěvníci Liptova nakoupí v sportovních obchodech, v prodejně sýrů, méně zaplatí za pohonné hmoty či za taxík.

Aktuální video ke kartě je dostupné na visitliptov.sk.

"Naša karta ponúka zľavy v tejto zimnej sezóne v siedmich rôznych  kategóriách. Nie je to dávno čo pribudla v našom regióne aj nová atrakcia – galéria optických ilúzií v Liptovskom Mikuláši. Vďaka Liptov Region Card si galériu „ILUSIA“, rodiny s deťmi, užijú od zimy so zľavou desať percent. Aj toto je príklad, ako môžeme pomôcť novým prevádzkam v regióne etablovať sa. Hostia sa ku karte dostávajú bezplatne u partnerských ubytovacích zariadení. Je tiež efektívnym nástrojom, ktorý napomáha eliminovať čierne ubytovanie, nakoľko vydávať ju majú nárok len oficiálni prevádzkovatelia ubytovacích kapacít v našom regióne. Kartu je zároveň možné zakúpiť si aj na infocentrách, po novom, aj v infocentre v Liptovskom Jáne. Klientom sa ju oplatí vlastniť a aj ju využívať, nakoľko s kartou a so sprievodcom našich zliav, si tiež ľahšie vyskladajú svoj program na Liptove," řekla ředitelka Oblastní organizace cestovního ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková. Využíváním slev hosté zároveň sbírají body na své konto a díky věrnostnímu programu je následně mohou přeměnit na atraktivní výhry, které mohou využít při svých opakovaných návštěvách Liptova. Karta je vydávána na jméno a její platnost je neomezená. díky ní mohou bezplatně lyžaři využívat síť SKI & AQUA BUS-ů, ale i připojení na WIFI pointy v regionu.

Zdroj:

Tisková zpráva RegionLiptov

Zajímavosti

  • Projekt Region Liptov Card dlouhodobě pomáhá regionu eliminovat černé ubytování.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru