Muzeum TANAPu bude na Vánoce otevřené

Na vánoční svátky bude opět v muzeu otevřeno.

V Muzeu TANAPu se o Vánocích mění otevírací hodiny. Přijďte až na Štěpána.

+ Zobrazit více fotografií- Zobrazit méně fotografií

Vánoce v muzeu? To raději jděte do skanzenu.

Doba před Vánoci je tradičně v muzeu věnována údržbě exponátů a profylaxi jednotlivých expozic. Proto je už od 15. porosince zavřené a do muzea půjde zavítat až na druhý svátek vánoční. Ježíška tak v muzeu nepřivítáte. Nabídku na Vánoce mají i v liptovském skanzenuPribylině. Tady 28.12. uvidíte program Vánoce na Liptově. Nejpestřejší nabídku nabízí v Zuberci muzeum oravské vesnice. Program běží od 26.12. do 6.1.2015. Nejzajímavější je asi večerní procházka skanzenem s lucernami.

Změna otevíracích hodin

Muzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici mění během vánočních svátků otvevírací dobu. Z technických důvodů je od pondělí 15. prosince deset dnů zavřené. Návštěvníkům Tatranského národního parku bude přístupné až od 26. prosince do 30. prosince v době od 8.30 do 12.00 hodin a po přestávce znovu od 13.00 do 16.00 hodin. Na Silvestra a na Nový rok bude muzeum zavřeno. Od druhého lednového dne roku 2015 bude opět otevřené v řádných otevíracích hodinách.

Co v muzeu TANAPu uvidíte

Muzeum TANAPu v Tatranské Lomnici návštěvníky seznamuje s charakterem tatranské přírody, s její ochranou a s dějinami zpřístupňování a osídlování Tater. Výstavní část muzea je rozdělená na přírodovědnou, přírodně-ochranářskou, historickou a etnografickou. Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku, ročně si expozici prohlédne přibližně 30 000 návštěvníků.

Zdroj:

Tisková zpráva ŠL TANAPu


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru