Tatranský fotomaraton startuje v sobotu

Fotografy čeká souboj o nejlepší snímky z jednoho tatranského dne

1.10.2011 startuje ve Starém Smokovci první ročník Tatranského fotomaratonu.

+ Zobrazit více fotografií- Zobrazit méně fotografií

1. ročník Tatranského fotomaratonu

Všechny příznivce fotografování zvou organizátoři na 1. ročník Tatranského fotomaratonu, který se uskuteční už za několik dní. První maraton se koná v první říjnovou sobotu na území Vysokých Tater. Tatry.CZ jsou mediálním partnerem prvního ročníku.

Babí léto je výzvou

Společně s podzimním sluncem tu v babím létě najdete jistojistě velké množství nových fotografických příležitostí a výzev. Tatranský fotomaraton se rozběhne 1. října ve Starém Smokovci. Registrace se zahájí v historické budově "Švajčiarsky dom", blízko městského úřadu už v 8 hodin. Slavnostní otevření 1. ročníku se uskuteční v 10 hodin na prostranství právě před Švajčiarským domem. A také zde se odevzdají do 18.00 hodin nafocené snímky.

Afterparty s luminografií

Večerní vyhlášení výsledků bude pro účastníky Tatranského fotomaratonu na afterparty v penzionu Casa dolce zpříjemněné i jazzovou produkcí. V penzionu se také uskuteční i netradiční večerní workshop o luminografii, s možností vyzkoušet si vlastní první luminografickou tvorbu. Co to je? Luminografie je zachycení světelných zdrojů na fotografii. Možná pak jako fotografové zvládnete zachytit atmosféru horských chat nebo osvětlených měst.

Informace jsou na webu

Veškeré informace o Tatranském fotomaratonu poskytuje stránka projektu: http://fotomaraton.hory.sk/

Zdroj:

HIK. o.z., Vysoké Tatry

%%full%%


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru