Druhé kolo soutěže Tatry bez hranic

Velký zájem soutěžících organizátory překvapil

Možná už měsíc řešíte každý den odpovědi na otázky? Možná se teprve do soutěže zapojíte? Právě dnes začíná další etapa vědomostní soutěže "Tatry bez hranic", kterou společně připravují Tatrzański Park Narodowy (TPN) a Štátne lesy TANAPu.

Organizátoři potvrzují velký zájem

Zájem o účast v soutěži "Tatry bez hranic" překvapil i samotné organizátory. K dnešnímu dni je již 1761 účastníků soutěže.

"Dosud známé výsledky potvrzují hluboké znalosti soutěžících. Odpovědi jsou většinou správné, i když otázky nejsou vůbec lehké a vyhledání odpovědí si často vyžaduje trpělivé hledání v různých zdrojích. Žádný ze  soutěžících nedokázal správně odpovědět na všechny otázky. Ale ten nejlepší udělal pouze 1 chybu. V některých otázkách se objevují velké překážky, protože jejich překonání vyžaduje znalost rozdílů mezi polskými a slovenskými Tatrami - topografické názvy, právní předpisy, pravidla pohybu v parku atd.", říká Paweł Szczepanek z TPN.

Ještě 2 kola = 60 otázek

Připomínáme, že se stále ještě můžete do soutěže přihlásit! Každý (kromě zaměstnanců a rodinných příslušníků TPN, ŠL TANAPu a Správy TANAPu), kdo bude mít zájem prověřit svoje vědomosti a  chce se soutěže zúčastnit, je povinen se seznámit s pravidly soutěže a  registrovat se na stránkách.

%%full%%

Vědomostní soutěž Tatry bez hranic má internetové adresy:

Denně se zveřejňuje jedna otázka internetového formuláře. Soutěž se koná od 1. března 2010 do 31. května 2010.

Ještě vás tak čeká 2 x 30 otázek s různou obtížností (získat můžete 1-5 bodů). Odpovědět na otázku je možné pouze v čase jejího zveřejnění, tzn. od půlnoci do půlnoci. Na vítěze jednotlivých etap a vítěze celé soutěže čekají ceny, které ještě v  průběhu soutěže TPN doplnil o knihy pro ty účastníky, kteří nasbírají alespoň 20 % bodů.

Vyhledejte si ubytování


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru