Tatralandii pohltila společnost TMR

TMR dál posiluje svoje postavení na poli cestovního ruchu na Slovensku

Společnost Tatry mountain resorts se stala vlastníkem Aquaparku Tatralandia.

TatralandiaDalší krok, další korálek

Získání komplexu Tatralandie pod svá křídla v obchodu za 30 mil. euro je pro TMR významným krokem pro naplnění jasné strategie. TMR buduje celoročně využívanou turistickou tatranskou destinaci. Teď může připojit k největšímu lyžařskému středisku na Slovensku v Jasné, k lyžařskému centru v Tatranské Lomnici a k velkým hotelům v této oblasti i tzv. Tatralandia Holiday Resort nedaleko Liptovského Mikuláše. Tato značka v sobě nese známý Aquapark Tatralandia, ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia a zábavné městečko Western City.

Začlenění Tatralandie do TMR sebou nese i posílení struktury společnosti Tatry mountain resort o zástupce původních majitelů aquaparku. Ti budou působit jako akcionáři a členové dozorčích rad (František Hodorovský).

Tatralandia jako produkt

Tatralandia má podle TMR nejlepší podnikatelskou strategii a polohu ze všech akvaparků. Doplní tak vhodně nabídku horských středisek, které jsou přirozeně orientovány na zimní cestovní ruch.

„Veríme, že tým, že najsilnejší sa spája s najsilnejším, vytvoríme synergický efekt a najmä ešte atraktívnejšiu ponuku, ktorú ocení v prvom rade turista, dovolenkár, či už domáci, alebo zo zahraničia,“ uvedl k transakci Bohuš Hlavatý, předseda představenstva TMR.

TMR počítají s tím, že se jim podaří zefektivnit svoje obchodní snahy, očekávají posilnění letních tržeb až o 75 %. Už několik let je Tatralandia jednou z nejnavštěvovanějších letních atrakcí na Slovensku. A to byl i hlavní impuls pro TMR, která zejména ve spolupráci s Jasnou připraví určitě nějaký typ společného produktu pro návštěvníky Liptova.

Zdroj:

Tisková zpráva TMR, a.s.


  • Slovakia.travel
  • Horská záchranná služba
  • Union Pojišťovna
  • Liptov
  • Booking.com - rezervace ubytování v Tatrách
  • Slovakia Tatry
  • Alpenverein Edelweiss

Top

↑ nahoru